O nas

onas

Villa Milla to obiekt, który otwarty został w 2016 roku z pasją dla Gości ceniących sobie komfortowy wypoczynek. Pensjonat położony jest w spokojnej, willowej części Łeby w pobliżu centrum i placu zabaw. Najbliższa restauracja oraz sklep oddalone są o zaledwie 100m, a do morza dzieli dystans około 1km. Jest to idealne miejsce na relaksujący i niezapomniany urlop.

W obiekcie dostępne są pokoje 2, 3 i 4-osobowe, jak i apartamenty mogące pomieścić do 5 osób. Pokoje urządzone są w ciepłej kolorystyce, wyróżnia je duża przestronność i czystość. Każdy z nich dysponuje bezpłatnym WiFi, lodówką oraz telewizorem. Każdy pokój uzupełnia przestronna łazienka zaopatrzona w zestaw ręczników. Większość pokoi obejmuje także taras, z którego roztacza się widok na ogród. Dojazd do wszystkich pobliskich atrakcji w okresie letnim zapewniają melexy. Część pokoi wyposażona jest w klimatyzację (dotyczy to wszystkich pokoi 2-osobowych oraz tych usytuowanych na najwyższej kondygnacji)

Gościom zapewniamy czystość, spokój i ciszę w przestronnych pokojach. U nas odpoczniesz nawet jeśli nie wyjdziesz na plażę.